Nail Point - manicure & pedicure to miejsce, w którym znajdziecie Państwo pełen wachlarz profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie, stopy i paznokcie. 

Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka zarówno kobiet jak i mężczyzn, a ich stan często jest odzwierciedleniem naszego zdrowia i ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Paznokcie stały się integralną częścią ubioru i stylu.

Nasz wykwalifikowany personel kompleksowo zadba o Państwa zmysły podczas rytuałów spa, a wszystko to w nowoczesnym i estetycznym wnętrzu, przy aromatycznej kawie i relaksującej muzyce. Podczas zabiegów można zjeść lunch z pobliskich restauracji lub poczytać bieżącą prasę...

Jesteśmy autoryzowanym salonem marki OPI, która szczyci się pozycją lidera na rynku produktów przeznaczonych do manicure i pedicure. OPI jest kreatorem stylistyki w dziedzinie upiększania i pielęgnacji paznokci. Firma dzięki jakości swych produktów zyskała uznanie na całym świecie. Lakiery cechują się wyjątkowym połyskiem a różnorodność barw jest inspiracją dla każdego. To coś więcej niż tylko "mała butelka", to obietnica doskonałości...

W ofercie salonu znajdują się zabiegi takie jak klasyczny manicure/pedicure, jak również relaksujące zabiegi SPA na skórę dłoni i stóp, mające na celu jej regenerację i nawilżenie. Produkty OPI z linii Avojuice, Avoplex oraz Manicure/Pedicure Spa by OPI wzmocnią paznokcie oraz głęboko odżywią skórę dłoni i stóp.

W salonie Nail Point znajdują się trzy unikalne fotele do pedicure, wyposażone w opcję masażu pleców oraz hydromasażu stóp. Zabiegi pedicure na naszych fotelach to gwarantowany efekt relaksu...

Bezpieczeństwo i wysoki standard higieny. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, zabiegi wykonywane są przy użyciu jednorazowych materiałów. Pozostałe narzędzia są myte i dezynfekowane, a następnie poddawane procesowi sterylizacji w autoklawie.

Serdecznie zapraszamy Panie i Panów 7 dni w tygodniu. W sprawie zapisu, prosimy wcześniej skontaktować się z nami telefonicznie.