MANICURE KLASYCZNY

Jest to zabieg pielegnacyjny, mający na celu przywrócenie zdrowego i estetycznego wyglądu paznokciom oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry dłoni. Zabieg ten obejmuje usunięcie skórek wokół paznokcia, opiłowanie płytki paznokciowej, pomalowanie na wybrany kolor (opcjonalnie), a nastepnie nałożenie balsamu pielęgnacyjnego.

 

MANICURE SPA BY OPI

Rytuały SPA by OPI to nie tylko najwyższej jakości zabiegi pielęgnacyjne, ale również chwila relaksu i prawdziwa rozkosz dla zmysłów. Produkty z tej linii zawierają kwasy AHA, kompleksy witamin, energetyzujące wyciągi roślinne, substancje łagodzące i nawilżające oraz przeciwutleniacze. Skóra dłoni po zbiegu jest wyjątkowo gładka, oczyszczona i zregenerowana. Zabieg obejmuje aromatyczną kąpiel dłoni, peeling cukrowy, relaksujący masaż oraz malowanie paznokci (opcjonalnie). Do wyboru są następujące rytuały OPI:

RUMIANEK I MIĘTA / CHAMOMILE MINT

Rumianek działa kojąco na zmysły, zmniejsza stres, a dzięki dużej zawartości przeciwutleniaczy zadba o naszą skórę. Miodowy aromat przybliży nas do natury,  mieta zaś orzeźwia, nadaje lekkości i świeżości.

OGÓREK / CUCUMBER

Zabieg ten to aromatyczna mieszanka rzeźkiego, chłodnego ogórka z nutą magnetycznego ananasa.

OWOCE TROPIKALNE / TROPICAL CITRUS

Produkty z tej linii zapachowej zawierają zmiękczający wyciąg z kokosa, energetyzujacy ekstrakt z cytrusów oraz przeciwutleniacze, witaminy i substancje nawilżające.

 

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński P. Shine to metoda, która zyskała sobie dużą popularnośc wśród kobiet. Zalecana jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Zabieg ten wzmacnia naturalne paznokcie, nadaje im zdrowy różowy kolor i połysk. Polega na wpolerowaniu w płytkę paznokcia glinki z Morza Japońskiego, która zawiera m.in. witaminy A, E, H, keratynę oraz pyłek pszczeli. Zabieg ten jest bardzo skuteczny przy systematycznym 2-3 krotnym powtarzaniu.

 

MANICURE GELCOLOR

GelColor OPI to najnowocześniejsza technologia produktu, jakiego jeszcze nie było. Przeznaczony dla klientek, które pragną, aby lakier utrzymywał się na paznokciach przez długi czas i miał wyjątkowy połysk bez zarysowań. GelColor to lekka formuła żelu o bardzo drobnych molekułach, dzięki temu przepuszcza powietrze i nie wiąże się zbyt mocno z płytką paznokcia. To lekkość aplikacji oraz szybkie i bezpieczne usuwanie produktu. GelColor nie niszczy płytki paznokcia i jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych lakierów. Zabieg ten obejmuje klasyczny manicure, który zakończony jest malowaniem lakierem GelColor.